Pomoc

Ogłoszenia opłacane kartą kredytową lub przelewem tradycyjnym z wydrukowanego blankietu mają wydłużony czas realizacji. Płatności realizuje firma platnosci.pl - zobacz pełną listę czasów realizacji.
Jeżeli Twoje ogłoszenie nie jest widoczne od razu - nie martw się! Okres wyróżnienia ogłoszenia liczy się nie od momentu dodania, a od momentu wyróżnienia.

Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ogloszenia-szczecin.pl. Ogłoszenie niezwłocznie usuniemy, a jeżeli sprawa będzie poważniejsza niż tylko głupi żart - możesz powiadomić policję o popełnieniu przestępstwa - jeżeli będziemy mogli pomóc w ustaleniu tożsamości ogłoszeniodawcy - z pewnością w tym pomożemy.

Jeżeli podałeś e-mail do swojego ogłoszenia, wysłaliśmy na niego unikalny odnośnik pozwalający usunąć ogłoszenie. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na ten odnośnik, a następnie potwierdzić chęć usunięcia ogłoszenia.
W przypadku, gdy nasz e-mail nie doszedł lub usuwanie ogłoszenia nie działa, prosimy o kontakt na adres: kontakt@ogloszenia-szczecin.pl - niezwłocznie usuniemy ogłoszenie.

Poprawne ogłoszenie powinno trzymać się podstawowych zasad:
  • nie składać się z samych wielkich liter - ogłoszenia pisane wielkimi literami mogą zostać usunięte. Wielkich liter używaj tylko w nazwach własnych oraz na początku zdania.
  • ogłoszenie powinno być dodawane tylko do jednej kategorii
  • ogłoszenie nie powinno zawierać treści niezgodnych z polskim prawem i etyką
Jednocześnie zastrzegamy, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich ogłoszeń. Jeżeli traficie Państwo na ogłoszenie łamiące polskie prawo - prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@ogloszenia-szczecin.pl

Przewidujemy dwa rodzaje wyróżniania ogłoszeń na naszej stronie:

  • ogłoszenie wyróżnione w kategorii - znajduje się przed ogłoszeniami zwykłymi w danej kategorii. Ogłoszenia umieszczane są wg daty dodania (najnowsze u samej góry), a po upływie czasu wyróżnienia stają się ogłoszeniami zwykłymi.
  • ogłoszenie wyróżnione na stronie głównej - Ogłoszenie może być umieszczone na liście na stronie głównej. O kolejności ogłoszeń na stronie głównej decyduje data dodania ogłoszenia (najnowsze na samej górze)

Aby dodać ogłoszenie przez Internet, należy skorzystać z przycisku "Dodaj ogłoszenie" znajdującego się zawsze w górnej części ekranu.

Pamiętaj, że jesteśmy serwisem ogłoszeniowym. Za treść ogłoszeń i stan faktyczny opisywanych przedmiotów/usług odpowiadają ich właściciele. Pamiętaj aby osobiście spotkać się z osobą sprzedającą/usługodawcą aby omówić szczegóły.

Najczęściej system usuwa ogłoszenie w momencie gdy zostało ono dodane do serwisu kilkakrotnie (np. to samo ogłoszenie do kilku kategorii). Wówczas w serwisie pozostaje jedna kopia ogłoszenia.
Ogłoszenie może również zostać usunięte z powodu niestosowania się do zasad poprawnego dodawania ogłoszeń.

Nie, jedno ogłoszenie może widnieć tylko w jednej kategorii. Prosimy o wybranie jednej, najlepiej pasującej kategorii do Twojego ogłoszenia.

Tak. Dodawanie zwykłego ogłoszenia przez Internet jest bezpłatne. Ogłoszenia można jednak dowolnie wyróżniać, aby były lepiej widoczne dla użytkowników naszego portalu. Taka usługa jest płatna - dowiedz się więcej o ogłoszeniach wyróżnionych.

Jeżeli podałaś/eś email do swojego ogłoszenia, wysłaliśmy na niego unikalny odnośnik pozwalający zmienić treść ogłoszenia. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na ten odnośnik a następnie wprowadzić zmiany.

Darmowe Ogłoszenia Lokalne Szczecin

Ogloszenia-Szczecin.pl to najlepsze źródło poszukiwań jeśli interesuje Cię zakup używanego samochodu, korzystne nabycie nowej nieruchomości lub praca w Szczecinie. Dzięki naszemu serwisowi ogłoszeniowemu mieszkańcy Szczecina i okolic mogą znaleźć ciekawe ogłoszenia dostępne lokalnie, nowych i używanych produktów oraz wszelkich możliwych usług jakich potrzebują. Swoje oferty zamieszczają tu nie tylko osoby prywatne, ale także firmy reprezentujące każdą branżę, co sprawia, że różnorodność ofert jest naprawdę imponująca.