Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości bez BIK nawet na 5 lat 2020-10-23
10 zł
Zachodniopomorskie
Telefon: 731531144

Zajmujemy się finansowaniem przedsiębiorców, rolników, start up. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności- nawet na start, bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków, oceniamy Twój biznes-nie bazy bankowe.

Najważniejszym elementem każdej transakcji poza bankowej jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości - mieszkania, domu, działek, gruntów, lokali użytkowych, biurowców, hoteli i pensjonatów, inwestycji developerskich, zakup nieruchomości od syndyka lub okazjonalnych do celów firmowych. 

Pożyczamy również pod zastaw maszyn i sprzętu rolniczego ważne, oferujemy możliwość zabezpieczenia na 2. miejscu hipotecznym w szczególnych wypadkach. Nieruchomość może być aktualnie w trakcie sprzedaży- oddłużamy, pożyczamy, pomagamy.
Ocena: 0
Wyświetleń: 21 Dodał(a): moneyinthebank
Komentarze

Darmowe Ogłoszenia Lokalne Szczecin

Ogloszenia-Szczecin.pl to najlepsze źródło poszukiwań jeśli interesuje Cię zakup używanego samochodu, korzystne nabycie nowej nieruchomości lub praca w Szczecinie. Dzięki naszemu serwisowi ogłoszeniowemu mieszkańcy Szczecina i okolic mogą znaleźć ciekawe ogłoszenia dostępne lokalnie, nowych i używanych produktów oraz wszelkich możliwych usług jakich potrzebują. Swoje oferty zamieszczają tu nie tylko osoby prywatne, ale także firmy reprezentujące każdą branżę, co sprawia, że różnorodność ofert jest naprawdę imponująca.