Regulamin
  1. Serwis Ogłoszenia-Szczecin.pl jest serwisem internetowym przeznaczonym do zamieszczania ogłoszeń dronych dla mieszkańców i firm Szczecina oraz okolic przez osoby fizyczne i firmy.
  2. Ogłoszenia zwykłe, prezentowane przez 1 miesiąc od daty dodania, są bezpłatne.
  3. Istnieje możliwość dodawania ogłoszeń uprzywilejowanych i wyróżnionych. Są to usługi płatne.

Więcej informacji »

  1. Zabrania się dodawania jednakowych ogłoszeń (dotyczących tej samej oferty) do różnych kategorii. Należy wybrać jedną, najbardziej odpowiednią kategorię ogłoszenia.
  2. Ogłoszenia powinny być pisane zgodnie z zasadamii polskiej gramatyki, ortografii i interpunkcji. Podstawowe zasady: duże litery tylko na początku zdania i nazw własnych.
  3. Zabrania się dodawania ogłoszeń bez podania danych kontaktowych (nr telefonu lub e-mail).
  4. Zabrania się dodawania ogłoszeń reklamujących strony internetowe i niezgodnych z prawem.
  5. Redakcja serwisu zastrzega prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny. Ogłoszenia niezgodne z regulaminem będą usuwane natychmiastowo.
  6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje redakcja serwisu.

Darmowe Ogłoszenia Lokalne Szczecin

Ogloszenia-Szczecin.pl to najlepsze źródło poszukiwań jeśli interesuje Cię zakup używanego samochodu, korzystne nabycie nowej nieruchomości lub praca w Szczecinie. Dzięki naszemu serwisowi ogłoszeniowemu mieszkańcy Szczecina i okolic mogą znaleźć ciekawe ogłoszenia dostępne lokalnie, nowych i używanych produktów oraz wszelkich możliwych usług jakich potrzebują. Swoje oferty zamieszczają tu nie tylko osoby prywatne, ale także firmy reprezentujące każdą branżę, co sprawia, że różnorodność ofert jest naprawdę imponująca.